Mbappe mirëpret te Franca dy lojtarët e rinj - Bota Sot
Mbappe mirëpret te Franca dy lojtarët e rinj

Futboll

Mbappe mirëpret te Franca dy lojtarët e rinj

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 00:06
Mbappe mirëpret te Franca dy lojtarët e rinj

Kampionatet kanë një pauzë të shkurtër, pasi kemi angazhimin e futbollit ndërkombëtar.

Lojtarët kanë marrë ftesat e tyre nga kombëtaret që përfaqësojnë.

Sot, Kylian Mbappe i ka uruar mirëseardhjen dy lojtarëve: Alessane Plea dhe Ferland Mendy.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat