City po e monitoron Iscon - Bota Sot
City po e monitoron Iscon

Futboll

City po e monitoron Iscon

Më: 17 nëntor 2018 Në ora: 10:00
Isco

Mesfushori spanjoll ende nuk ka startuar nën urdhëratë e Santiago Solarit.

Manchester City është duke e monitoruar situatën e Iscos në klubin mbretëror, shkruan Mundo Deportivo.

26-vjeçari nuk ka startuar ende që prej se ka ardhur Santiago Solari në postin e trajnerit, dhe Reali mund ta shes atë gjatë verës nëse situata vazhdon të jetë kështu.

Pep Guardiola e pëlqen shumë Iscon, dhe mund të ketë një rol të madh në transferimin e tij në Angli. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...