Operohet Ibra i Shkëndijes - Bota Sot
Operohet Ibra i Shkëndijes

Futboll

Operohet Ibra i Shkëndijes

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 13:19
Operohet Ibra i Shkëndijes

Futbollisti dhe golashënuesi më i mirë i KF Shkëndija, Besart Ibraimi është operuar me sukses.

Babai i Besartit, Gani Ibraimi, ka postuar një fotografi në facebokun e tij, ku ka njoftuar se djali i tij ka kaluar me sukses operacionin.

“Falë Zotit operacioni kaloi me suksese”, ka shkruar ai.
Kujtojmë se, Besart Ibraimit i ishte diagnostifikuar lezion (lëndim i pjesshëm) në ACL (anterior cruciate ligamen-ligamenti i kryqëzuar i përparëm) të gjurit të djathtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...