Arrestohet portieri shqiptar - Bota Sot
Arrestohet portieri shqiptar

Futboll

Arrestohet portieri shqiptar

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 19:08
Alban Hoxha

Një lajm ka tronditur ambientin e Partizanit të Tiranës, pasi portieri dhe kapiteni, Alban Hoxha është arrestuar nga policia e Tiranës, sepse po drejtonte mjetin në gjendje të dehur. Portieri  i “të kuqve”, por edhe i Kombëtares Shqiptare, është dërguar në një nga komisariatet e kryeqytetit dhe do të përballet me pasojat e parashikuara në ligj për raste të tilla. Hoxha mungon prej disa javësh për shkak të një dëmtimi, por të gjithçka po shkonte mirë dhe në kampin e kuq kishte optimizëm se portieri 31-vjeçar do të ishte i gatshëm për derbin e fundjavës me Tiranën. Tashmë përveç humbjes me Flamurtarin dhe shqetësimit për derbin, trajneri Gega duhet të bëjë llogaritë edhe me një situatë të tillë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...