Junik, burri sulmon gruan - Bota Sot
Junik, burri sulmon gruan

Kronikë e zezë

Junik, burri sulmon gruan

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 12:00
Foto ilustrim

Një burrë është arrestuar nën dyshimet se ka  sulmuar fizikisht gruan e tij.

Sipas policisë viktima si pasojë e dhunës së ushtruar kishte pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Pas intervistimit të të dyshuarit me urdhër të prokurorit, ai është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat