Interi synon sulmuesin e Fiorentinës - Bota Sot
Interi synon sulmuesin e Fiorentinës

Futboll

Interi synon sulmuesin e Fiorentinës

Më: 9 dhjetor 2018 Në ora: 00:32
Federico Chiesa

Mediat Italiane raportojnë se ylli Fiorentinës Federico Chiesa është pranë Interit.

Me ardhjen në krye të Beppe Marotës te Interi rriten shanset e Chisës të kalojë te zikaltrit pasi ish drejtoi Juventusit ka madhënjë mjaft të mira me drejtuesit e Juventusit.

Ndërkohë Federico Chiesa është vetëm 21 vjeç, ai ka dalë nga akademia e Fiorentinës, me vjollcët ai është aktivizuar në 74 ndeshje dukë shënuar dhe 11 gola.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...