Milan ndalet nga Torino në ‘San Siro’ - Bota Sot
Milan ndalet nga Torino në ‘San Siro’

Futboll

Milan ndalet nga Torino në ‘San Siro’

Më: 9 dhjetor 2018 Në ora: 22:32
Foto nga loja

Ka përfunduar ndeshja në mes të Milanit dhe Torinos.

Milan është ndalur nga Torino në javën e 15-të në Serie A.

Rosonerët nuk arritën që për 90’ minutat të shënojnë gol, duke bërë kështu që ndeshja të përfundoi, 0:0, 

Edhe pse të dyja skuadrat kishin raste të arta për shënim, ato nuk arritën ta fusin topin në rrjetë.

Pas xhiros së 15-të në Serie A, Milan gjendet në vendin e katërt me 26 pikë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat