Komuna e Gjakovës do të bëhet me stadium - Bota Sot
Komuna e Gjakovës do të bëhet me stadium

Gjakova

Komuna e Gjakovës do të bëhet me stadium

Nga: A.SH Më: 15 maj 2019 Në ora: 15:52
Ardian Gjini dhe Kujtim Gashi

Në Komunën e Gjakovës do të ndërtohet stadiumi i qytetit dhe këtë e bëri të ditur kryetari i kësaj komune Ardian Gjini përmes një postimi në Facebook, duke shkruar se së bashku me ministrin Kujtim Gashi nënshkruam momerandumin për ndërtimin e stadiumit të qytetit.

Gjithashtu ai falënderon Kryeministrin Haradinaj dhe Ministrin Gashi për financimin e këtij projekti.

Postimi i plotë:

Sot së bashku me ministrin Kujtim Gashi e nënshkrova memorandumin për ndërtimin e Stadiumit të Qytetit në Gjakovë!
E falënderoj nga zemra Kryeministrin Haradinaj dhe Ministrin Gashi për financimin e këtij projekti të jashtzakonshëm për komunën tonë!
Ndjehem i lumtur!

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...