Policia jep detaje për aksidentin ku u lënduan 9 persona - Bota Sot
Policia jep detaje për aksidentin ku u lënduan 9 persona

Gjakova

Policia jep detaje për aksidentin ku u lënduan 9 persona

Më: 23 maj 2019 Në ora: 12:01
Ilustrim

Policia në Gjakovë raporton se në fshatin Rakovinë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një autobusi dhe një kamioni.

Përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar nëntë  persona, tre meshkuj dhe gjashtë femra,  të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor në spitalin e Gjakovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...