Diskutohet ndikimi në mjedis i ndërtimit të ujësjellësit në Gjakovë - Bota Sot
Diskutohet ndikimi në mjedis i ndërtimit të ujësjellësit në Gjakovë

Gjakova

Diskutohet ndikimi në mjedis i ndërtimit të ujësjellësit në Gjakovë

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 10:54

Po mbahet debati publik për raportin e vlerësimit të ndikimit në mjedis për ndërtimin e Ujësjellësit për rajonin e Rekës së Keqe dhe Lugut Qërnagojës, faza IV.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat