Rrëfimi i nënës së 15 vjeçares së zhdukur në Gjakovë: Ne u çmendëm - Bota Sot
Rrëfimi i nënës së 15 vjeçares së zhdukur në Gjakovë: Ne u çmendëm

Gjakova

Rrëfimi i nënës së 15 vjeçares së zhdukur në Gjakovë: Ne u çmendëm

Nga: A.M. Më: 14 gusht 2019 Në ora: 17:30
15 vjeçarja e zhdukur

Vajza e 15 vjeçare e Naim Derri dhe Teuta Dula Derri‎t ka tashmë dy muaj që është zhdukur.

Nëna e vajzës së zhdukur në grupi në Facebook, “Feminizmi shqiptar”, ka rrëfyer se sot janë bërë dy muaj nga zhdukja e vajzës së saj, si dhe ka njoftuar për babin e djalit me të cilin dyshohet se është larguar vajza nga vendi, i është dhënë arrest shtëpiak, por ai gjatë kësaj kohe punon në një dyqan të cilin e ka në pronësi në Gjakovë.  

Postimi i plotë:

Sot 2 u bën 2 muj nga zhdukja e vajzez sime askush sjep pergjegjsi per ket rast babain e djalit vet inicjatorin qe djalin dhe vajzen time ika qit ne mal te zi thot une sdi ku kam djalin paramendoni prokori ka dhon vendim qe babai te burgoset per 30 dit

Gjykata ka marr vendim qe ta lejoj arrest shtepijak por babai djalit ka kerku per Gjykates qe arrestin shtepijak ta bej ne dyqanin qe ka ktu ne gjakovë me ni fjal babai i djalit esht i lir Qfar mendimi keni per ket rast ne u qmendem besoni en zot

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...