Haradinaj së bashku me kryetarin e Gjakovës vizituan punimet në rregullimin e shtratit të Lumit Krena

Gjakova

Haradinaj së bashku me kryetarin e Gjakovës vizituan punimet në rregullimin e shtratit të Lumit Krena

Nga: A.SH Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 15:22
Ramush Haradianj dhe Ardian Gjini

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj ishtë në vizitë në Gjakovë, ku së bashku me kryetarin e Gjakovës, Ardian Gjini kanë vizituar punimet në rregullimin e shtratit të Lumit Krena, të cilat janë në fazën e tretë.

Postimi në Facebook:

Sot bashkë me Kryetarin e Komunës së Gjakovës Ardian Gjini, vizituam punimet në rregullimin e shtratit të Lumit Krena, faza e III-të.

Falë këtij investimi dhe shumë të tjerave, Komuna e Gjakovës ka marrë vëmendjen e merituar, duke u ofruar qytetarëve të saj, infrastrukturë dhe projekte zhvillimore të rëndësishme!

RH

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat