Zhduket një vajzë në Gjakovë

Gjakova

Zhduket një vajzë në Gjakovë

Më: 11 janar 2020 Në ora: 12:23
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia e vet në Gjakovë dhe nuk është kthyer më.

Rastin e ka raportuar babai i vajzës dhe po hetohet nga Policia e Kosovës.

Një person ka raportuar zyrtarë policorë ka informuar se e bija e tij e mitur femër K-Shqiptare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat