Kryetari i Gjakovës takon përfaqësuesit e institucioneve shëndetësore

Gjakova

Kryetari i Gjakovës takon përfaqësuesit e institucioneve shëndetësore

Më: 13 mars 2020 Në ora: 08:58
Ardian Gjini

Komuna e Gjakovës mban takim të përbashkët me gjithë përfaqësuesit e institucioneve shëndetësore publike dhe private, që veprojnë në territorin e Komunës së Gjakovës.

Qëllimi i takimit është ngritja e nivelit të bashkëpunimit dhe mobilizimit për mbrojtjen e qytetarëve nga COVID-19.

Ftesa për takim është bërë nga kryetari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat