A pati telashe me oksigjen në spitalin e Gjakovës? - Bota Sot
A pati telashe me oksigjen në spitalin e Gjakovës?

Gjakova

A pati telashe me oksigjen në spitalin e Gjakovës?

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 21:19
Foto ilustrim

Familjarët e të prekurve me koronavirus të cilët janë duke u trajtuar në spitalin e Gjakovës, po pretendojnë se ka pasur probleme me furnizim me oksigjen në këtë spital.

Dikush në spitalin e Gjakovës po ankohet se ka telashe me furnizim me oksigjen natën mes së dielës dhe së hënës.

Por, këtë nuk e thotë para kamerës.

E ai që flet para kamerës është drejtori i këtij institucioni shëndetësor që i hedh poshtë këto akuza. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat