Ndërpritet një dasmë dhe gjobiten 203 qytetarë në Gjakovë

Gjakova

Ndërpritet një dasmë dhe gjobiten 203 qytetarë në Gjakovë

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 13:32
Foto ilustrim

Në Komunën e Gjakovës ka vazhduar aksioni i Policisë së Kosovës për të kontrolluar respektimin e masave kundër përhapjes së koronavirusit.

Drejtori i Policisë në regjionin e Gjakovës, Lumni Graishta, ka thënë se në 24 orët e fundit janë shqiptuar 203 gjoba për mosrespektimin e masave të Qeverisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat