Vendbanimet ku u regjistruan rastet e reja me koronavirus në Komunën e Gjakovës

Gjakova

Vendbanimet ku u regjistruan rastet e reja me koronavirus në Komunën e Gjakovës

Më: 13 shtator 2020 Në ora: 15:17
Foto ilustrim

Gjatë 24 orëve të fundit, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se kanë vdekur 7 persona nga koronavirusi, ndërsa janë shënuar 71 raste të reja me COVID-19.

Në Komunën e Gjakovës janë konfirmuar 4 raste të reja. Nga një rast në Nivokaz, Vogovë dhe dy raste në Gjakovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat