KRU “Gjakova” thirrje qytetarëve të kryejnë pagesat

Gjakova

KRU “Gjakova” thirrje qytetarëve të kryejnë pagesat

Më: 18 nëntor 2020 Në ora: 14:02
KRU “Gjakova”

Duke qenë të vetëdijshëm për rëndësinë e përdorimit të ujit sidomos në këtë periudhë pandemie, Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Gjakova”, është duke punuar më të gjitha masat e shtuara operative që të iu furnizojmë 24/7 me ujë dhe shërbime cilësore.

Nga konsumatorët kërkojmë që të kryejnë pagesat obligative kundrejt ujit të shpenzuar.

Ftojmë të bëni pagesat për arsyeje të mos grumbullimit të borxhit, si dhe stabilitetit financiar të kompanisë duke qenë se operojmë si kompani vetëfinancuese dhe pagesat e juaja kontribuojnë drejtë për drejtë në shërbime të cilat ofrojmë dhe efikasitetin e prodhimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat