Haradinaj: Gjakova është e fituar prej Gjinit

Gjakova

Haradinaj: Gjakova është e fituar prej Gjinit

Më: 3 nëntor 2021 Në ora: 23:06
Ardian Gjini, Ramush Haradinaj

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se komuna e Gjakovës do të fitohet nga kandidati i kësaj partie Ardian Gjini.

“Gjakova është e fitume prej Ardian Gjinit, prej AAK’së. Ka qenë mjaft ii përgjegjshëm gjatë qeverisjes’’, deklaroi Haradinaj.

Tutje ai mendon se AAK do e fitojë në balotazh edhe komunat tjera të Dukagjinit.

Kujtojmë që në Gjakovë, Gjini është në balotazh me Mimoza Kusari Lilën e VV’së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat