Kaq vota më shumë mori Gjini se Kusari-Lila

Gjakova

Kaq vota më shumë mori Gjini se Kusari-Lila

Më: 15 nëntor 2021 Në ora: 10:17
Ardian Gjini, Mimoza Kusari-Lila

Ardian Gjini i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës sërish doli në krye të Gjakovës.

Ai ka mposhtur Mimoza Kusari-Lilën të Lëvizjes Vetëvendosje.

Gjini doli për 4,381 vota para Kusari-Lilës, pasi ai i mori 20,254 vota.

Ndërsa, kundërkandidatja e tij 15,873 vota.

Rezultatet:

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat