Arrestohen tre persona në Gjakovë, dyshohet se e rrahën një tjetër

Gjakova

Arrestohen tre persona në Gjakovë, dyshohet se e rrahën një tjetër

Më: 6 gusht 2023 Në ora: 10:04
Foto ilustrim

Janë arrestuar tre persona në Gjakovë, pasi dyshohet se e kanë rrahur një tjetër.

Në raportin e policisë bëhet e fitur se të dyshuarit janë arrestuar, dhe me vendim të prokurorit dy nga ta dërgohen në mbajtje.

“Lëndime të lehta trupore ka pësuar viktima mashkull kosovar pasi i njëjti si pasoje e një mosmarrëveshje të më hershme, është sulmuar fizikisht nga 3 të dyshuar meshkuj kosovarë.

Të dyshuarit janë arrestuar, dhe me vendim të prokurorit dy nga ta dërgohen në mbajtje, kurse i dyshuari i tretë është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat