Limaj viziton Gjakovën, merr me vete deputetët e ministrat - Bota Sot
Limaj viziton Gjakovën, merr me vete deputetët e ministrat

Gjakova

E shtunë, 20 tetor 2018

Limaj viziton Gjakovën, merr me vete deputetët e ministrat

Më: 8 tetor 2017 Në ora: 09:51
Fatmir Limaj

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, si lider i Nismës për Kosovën këtë të diel do të jetë në Gjakovë, në orët e mbrëmjes, për të bërë fushatë për Nismën dhe bashkëbiseduar me qyetarët e kësaj komune.

Pjesë e këtij takimi do të jenë edhe ministrat nga Nisma, deputetët e partisë dhe kryetari degës në Gjakovë, Fazli Hoxha si dhe anëtarë të kryesisë qendrore dhe lokale

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test