Fluks më i madh i votuesve në Gjakovë - Bota Sot
Fluks më i madh i votuesve në Gjakovë

Gjakova

E diel, 18 nëntor 2018

Fluks më i madh i votuesve në Gjakovë

Më: 22 tetor 2017 Në ora: 07:59
Foto ilustruese

Në qendrën më të madhe të votimit në Gjakovë, përkatësisht në shkollën “Yll Morina”, kanë filluar votimet me pak vonesë.

Kryesuesi i këtij vendvotimi, Berat Metullahu ka thënë se po shihet një disponim i mirë në këtë qytet për votime.

“Fluksi në krahasim me zgjedhjet e kaluara është më i madh dhe po shihet një disponim nga qytetarët”. “Është gati është numri 17 mijë është rritur numri nga zgjedhjet e kaluara”, ka thënë Metullahu.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test