Policia bastis një shtëpi në Gjakovë - Bota Sot
Policia bastis një shtëpi në Gjakovë

Gjakova

Policia bastis një shtëpi në Gjakovë

Më: 23 nëntor 2017 Në ora: 11:55
Ilustrim

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi të njëjtit i është gjetur dhe konfiskuar një pushkë automatike AK 47.

Sipas raportit policor, i dyshuari është arrestuar gjatë bastisjes së shtëpisë së tij.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit në konsultim me prokurorin është liruar në procedurë të rregull.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test