Policia thotë se është në kërkim të personit që hodh nga ura në Gjakovë - Bota Sot
Policia thotë se është në kërkim të personit që hodh nga ura në Gjakovë

Gjakova

Policia thotë se është në kërkim të personit që hodh nga ura në Gjakovë

Më: 5 janar 2018 Në ora: 19:02
Ilustrim

Sot rreth orës 17:00 një person i moshuar është hedhur nga ura e lagjes Blloku i Bardhë në Gjakovë.

Zëdhënësja e policisë për rajonin e Gjakovës, Lirie Podrimaj e ka konfirmuar rastin dhe ka thënë se trupi i personit që është hedhur nga ura nuk është gjetur ende.

“Sot rreth orës 17:00 stacioni policor në Gjakovë ka marr informatë se një person i moshuar është hedhur nga ura në lagjen blloku i ri. Me të marr informatën të gjitha njësitë kanë dal në vendin e ngjarjes. Deri më tani ende nuk është gjetur trupi i personit”, ka thënë Podrimaj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test