KRU "Gjakova" nga sot fillon çkyqjen e konsumatorëve borxhlinjve nga rrjeti i ujësjellësit - Bota Sot
KRU "Gjakova" nga sot fillon çkyqjen e konsumatorëve borxhlinjve nga rrjeti i ujësjellësit

Gjakova

KRU "Gjakova" nga sot fillon çkyqjen e konsumatorëve borxhlinjve nga rrjeti i ujësjellësit

Më: 9 janar 2018 Në ora: 12:29
RU "Gjakova"

RU "Gjakova" njofton se nga data 09.01.2018 (e martë) do të filloj aksionin e madh të çkyqjes së konsumatorëve nga rrjeti i ujësjellësit me borxhe mbi 100 Euro (amvisëri, biznese dhe institucione).

KRU "Gjakova" fton konsumatorët që t'i paguajnë borxhet në të kundërtën do të çkyqen nga rrjeti i ujësjellësit

Për njoftimin për çkyqje do të faturohen me 3 Euro, për çkqyje 20 Euro dhe për rikyqje 20 Euro, sipas tarifave të lejuara nga Autoriteti Rregullativ i Ujërave

Image

 

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test