Tri ministri premtojnë projekte milionëshe për Gjakovën - Bota Sot
Tri ministri premtojnë projekte milionëshe për Gjakovën

Gjakova

Tri ministri premtojnë projekte milionëshe për Gjakovën

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 13:37
Gjakovë

Gjakova do të mirëpres projekte të medha që do të ndikojnë në zhvillimin e saj si komunë. Kështu u tha sot në vizitën e ministrit të Infrastrukturës, Pal Lekaj, ministres së Mjedisit, Albena Reshitaj dhe ministrit të Kulturës, Kujtim Gashi, që i bënë  Komunës së  Gjakovës, ku u priten  nga kryetari Ardian Gjini.

Kryetari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini tha se gjatë takimit të sotëm janë nënshkruar 5 memorandume për këtë komunë.

Për ta lexuar lajmin e plotë, klikoni KËTU

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test