Vazhdon manifestimi “Gjakova feston” - Bota Sot
Vazhdon manifestimi “Gjakova feston”

Gjakova

Vazhdon manifestimi “Gjakova feston”

Më: 29 korrik 2018 Në ora: 08:42
Foto ilustrim

Manifestimi “Gjakova feston” ditët e bashkatdhetarëve, po vazhdon edhe sonte, ku interpretojnë grupi Fisnikët dhe këngëtari Hekuran Krasniqi.

Derisa mbrëmë kanë kënduar Vedat Ademi dhe Jericho. Nesër nga ora 20:00, do të interpretojnë live grupi Elita 5.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...