Shikoni si reagojnë gjakovarët, kur një fëmijë u kërkon t’ia ndezin cigaren - Bota Sot
Shikoni si reagojnë gjakovarët, kur një fëmijë u kërkon t’ia ndezin cigaren

Gjakova

Shikoni si reagojnë gjakovarët, kur një fëmijë u kërkon t’ia ndezin cigaren

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 09:20
Pamje nga video

Kohë më parë përmes një eksperimenti social janë testuar qytetarët e Gjakovës, së si do të reagojnë kur një fëmijë u afrohet atyre dhe u kërkon që t’ia ndezin cigaren

Se si kanë reaguar qytetarët lidhur me kërkesën e vogëlushit, ju ftojmë të shikoni videon e postuar më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...