Ministri Lluka fton qytetarët të përzgjedhin pullën postare për Dëshmorët e Gjakovës - Bota Sot
Ministri Lluka fton qytetarët të përzgjedhin pullën postare për Dëshmorët e Gjakovës

Gjakova

Ministri Lluka fton qytetarët të përzgjedhin pullën postare për Dëshmorët e Gjakovës

Më: 17 nëntor 2018 Në ora: 20:54
Dizajnët

Në përpjekje për t’i nderuar Dëshmorët e Gjakovës, Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ka iniciuar dizajnimin e një pulle postare e cila do të shpërndahet në mbarë botën.

Ministri Lluka ka ftuar qytetarët e Kosovës që të votojnë për dizajnin më të mirë, dizajn i cili do të prezantoj dëshmorët e Gjakovës dhe sakrificën e tyre për çlirimin e vendit tonë.

Linku për të parë dizajnët dhe votuar për to:

https://www.facebook.com/valdrinlluka/photos/a.118787788808650/259964888024272/?type=3&theater

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...