26 vjeçari nga Kosova vdes në një aksident trafiku në Gjermani, djali i vetëm i familjes - Bota Sot
26 vjeçari nga Kosova vdes në një aksident trafiku në Gjermani, djali i vetëm i familjes

Gjermania

26 vjeçari nga Kosova vdes në një aksident trafiku në Gjermani, djali i vetëm i familjes

Më: 6 qershor 2019 Në ora: 15:21
Arif Zekaj

Një aksident trafiku që ndodhi në Gjermani ka lënë të vdekur një shqiptar të Kosovës.

IO, mëson se viktima është 26 vjeçari nga Jabllanica, Arif Zekaj.

Arifi jetonte bashkë me familjen në shtetin gjerman dhe ai ishte djali i vetëm, duke lënë pas tri motra.

Aksidenti fatal ndodhi mëngjesin e ditës së djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...