Unioni i Bizneseve shqiptaro-gjermane më 22 qershor mban takim në Bonn - Bota Sot
Unioni i Bizneseve shqiptaro-gjermane më 22 qershor mban takim në Bonn

Gjermania

Unioni i Bizneseve shqiptaro-gjermane më 22 qershor mban takim në Bonn

Nga: Sami Fejza Më: 13 qershor 2019 Në ora: 23:29
Unioni i Bizneseve shqiptaro-gjermane

Iniciatorët dhe bartësit e takimit të Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane në emër të kryetarit, Nazmi Viqa dhe kryesisë së Unionit, ftojnë të gjithë afaristët nga rrethina e BONN-it dhe SIEGBURG-ut, por edhe më gjerë që të marrin pjesë në takimin informativ të Unionit të Bizneseve. Organizatorët do t’i njoftojnë të pranishmit me këto pika:

Çfarë është dhe si funksionon UB

Cilat janë të arriturat e deritashmë të UB

Cilat janë objektivat e UB

Si mund të bëheni anëtarë të UB

Si dhe të ndryshme. Takimi do të mbahet me datën 22 qershor 2019 me fillim nga ora 19:00, në Hauptstr. 379 , 53639 Königswinter.

Iniciatorët dhe bartësit e takimit: Mentor Shehu, Fatbardh Blenishti (anëtarët premium) dhe Haki Qamili (koordinator). Konfirmimin për pjesmarrje dhe

Informatat në këto adresa kontakti: [email protected]; 0224126109 91

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...