Pasagjerët shqiptarë ndalin avionin të ALK Airlines, pasi vërejnë defektin - Bota Sot
Pasagjerët shqiptarë ndalin avionin të ALK Airlines, pasi vërejnë defektin

Gjermania

Pasagjerët shqiptarë ndalin avionin të ALK Airlines, pasi vërejnë defektin

Nga: Maksim Gjokaj Më: 24 korrik 2019 Në ora: 21:22
Aeroporti

Do të fluturonte nga Stutgarti drejt Prishtinës por fatmirësisht avioni i ALK Airlines nuk është nisur.

Shumë pasagjerë shqiptarë që kanë qenë aty janë shokuar teksa kanë parë ujin dhe defektin tek kerosini duke dal tym dhe Lulzim Salihu me disa të tjerë që ndodheshin aty ndërhyrë tek ekuipazhi që të mos fluturonte, ndryshe do të kishte pasoja.

Mësojmë se avioni nuk ka fluturuar, ndërsa më e keqja as agjensionet që kanë prerë biletat pasagjerët shqiptar nuk janë përgjigjur atyre apo të kërkojnë falje, pasi ata kanë mbetur në aeroport pa u nisur.BS

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...