Republika e Çamërisë përshëndet Koalicionin qeverisës midis LVV dhe LDK - Bota Sot
Republika e Çamërisë përshëndet Koalicionin qeverisës midis LVV dhe LDK

Gjermania

Republika e Çamërisë përshëndet Koalicionin qeverisës midis LVV dhe LDK

Nga: Ali Aliu Më: 2 shkurt 2020 Në ora: 11:38
Republika e Çamërisë

Telegram urimi

Republika e Çamërisë përshëndet Koalicionin qeverisës midis LVV dhe LDK për të bashkëqeverisur Kosovën në katër vitet e ardhshme.

Presidenti I Republikës së Çamërisë, z. Ali Aliu uron nga zemra arritjen e Koalicionit për një etapë të re të Demokracisë në Kosovë. Republika e Çamërisë pret një angazhim më të madh në zgjidhjen e Çështjes së Çamërisë!

Republikë e Kosovës, sukses!

Presidenti I Republikës së Çamërisë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat