Ky është 32 vjeçari nga Kosova që vrau gruan në Gjermani - Bota Sot
Ky është 32 vjeçari nga Kosova që vrau gruan në Gjermani

Gjermania

Ky është 32 vjeçari nga Kosova që vrau gruan në Gjermani

Më: 8 shkurt 2020 Në ora: 23:35
Ilustrim

Një mashkull nga Kosovai moshës 32 vjeçare sot është arrestuar në Gjermani.

Siç shkruajnë mediat në Gjermani, ai e ka vrarë gruan e tij, 33 vjeçare. E gjithë ngjarja ka ndodhur në qytetin e Minfeld-it.

Media ka arritur të mësoj inicialet e dorasit dhe viktimës. Dorasi 32 vjeçar është nga qyteti i Podujevës. Inicialet e tij janë A.P.

Po ashtu edhe viktima është qyteti i Podujevës. Inicialet e saj janë F.P.P. Çifti së bashku kanë pasur dy fëmijë.

Me kërkesën e prokurorit të rastit, dorasi është dërguar në mbajtje. Hetimet janë duke vazhduar, ndërsa policia nuk ka dhënë detaje tjera

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat