E dhimbshme: Vdes i riu nga Prishtina në një aksident në Gjermani

Gjermania

E dhimbshme: Vdes i riu nga Prishtina në një aksident në Gjermani

Më: 5 nëntor 2020 Në ora: 09:24
Jetëlir Hasani

Një qytetar nga Kosova që jetonte në Gjermani, ka vdekur si pasojë e një aksidenti tragjik në shtetin ku vepronte.

Viktima është Jetëlir Hasani, ndërsa lajmi i mortjes është dhënë vet nga familjarët e tij, ku kanë bërë të ditur se ai do të varroset sot në varrezat e qytetit në Prishtinë.

Ky është njoftimi i familjes së të ndjerit.

Njoftim:

Me dhembje dhe pikëllim të thellë njoftojmë miqtë, shokët dhe dashamirët se pas një aksidenti tragjik në Gjermani, ndërroi jetë më i dashuri jonë:

Jetëlir Hasani

Varrimi i të ndjerit bëhet nesër më datë: 05.11.2020 (e Enjte) në ora 14:00 në varrezat e qytetit në Prishtinë, në Dragodan.

Ndërkohë, e pamja mbahet në lagjen Tophane në Prishtinë, në rrugën “Pjetër Bogdani”.

Të pikëlluar: Familja Hasani

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat