Gjesti i këtij të riu nga Theranda në Gjermani ka lënë pa fjalë të gjithë! - Bota Sot
Gjesti i këtij të riu nga Theranda në Gjermani ka lënë pa fjalë të gjithë!

Gjermania

E premte, 16 nëntor 2018

Gjesti i këtij të riu nga Theranda në Gjermani ka lënë pa fjalë të gjithë!

Nga: I.J. Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 22:30
Taulant Baftjaraj

Jemi mësuar të lexojmë shpesh ndodhi te tilla nëpër shtetet e zhvilluara të botës por storja në vijim ka të bëj me një shqiptar.

Taulant Baftjaraj nga Suhareka, i cili jeton në Gjermani, sot ka qenë në fokus të mediave të këtij shteti për gjestin shumë fisnik.

I riu shqiptar sot ka hasur në një portofol me dokumente ku brenda saj ishin edhe 7 mijë euro, e të cilat i ka dorëzuar në polici.

Më poshtë po e japim postimin e tij të plotë të paredaktuar

Sot nje dit e zakonshme pune me ndodhi nje rastesi ! E kam gjetur nje kulet me plot 7000 mij euro me dokumente te gjitha edhe pse ishin shumm pare zemra me tha ta ktheja dhe e dorzova npolici me mendjen qe diqka qe nuk asht e jotja nuk te takon ty edhe pse duhet shumm njers me derdh per ato pare ? Ma mir me ndjers e hallall e me u kan i qet nzemer

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test