Familjarët e biznesmenit konfirmojnë vdekjen e tij, ky është mesazhi prekës i tyre - Bota Sot
Familjarët e biznesmenit konfirmojnë vdekjen e tij, ky është mesazhi prekës i tyre

Gjilani

Familjarët e biznesmenit konfirmojnë vdekjen e tij, ky është mesazhi prekës i tyre

Nga: A.M Më: 7 mars 2019 Në ora: 16:08
Qerim Çoqaj

Në aksidentin e ndodhur në Gjilan, ka mbetur i vdekur pronari i furrës ‘Çoqaj’, Qerim Çoqaj, këtë ë kanë konfirmuar edhe familjarët e të ndjerit.

Njoftimi i familjarëve:

Njoftojme te gjithe qytetare dhe te afermit tane qe sot nga nje aksident tragjik nderroi jete Qerim Cocaj pronari i furres Vellezerit Çoçaj ne Gjilan...

Krenar gjithë jetën .... Ishe dhe do të mbetësh shembull për të gjithë...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...