Aksidenti tragjik në Gjilan – flet edhe një dëshmitar - Bota Sot
Aksidenti tragjik në Gjilan – flet edhe një dëshmitar

Gjilani

Aksidenti tragjik në Gjilan – flet edhe një dëshmitar

Më: 7 mars 2019 Në ora: 16:47
Pamje nga aksidenti

Valdrin Halimi, dëshmitar i aksidentit të tmerrshëm që ndodhi sot në Gjilan ka rrëfyer detaje për këtë ngjarje tragjike ku humbi jetën një person dhe u lënduan 16 të tjerë.

“Tmerr, ka qenë trishtim, pak minuta ma vonë janë lëshuar nga mësimi nxënësit e shkollës fillore “Thimi Mitko””, ka thënë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...