Sonte në Gjilan ndezën qirinjtë për të vdekurin e aksidentit - Bota Sot
Sonte në Gjilan ndezën qirinjtë për të vdekurin e aksidentit

Gjilani

Sonte në Gjilan ndezën qirinjtë për të vdekurin e aksidentit

Më: 7 mars 2019 Në ora: 19:19
Pamje nga vendi i ngjarjes

Sonte para furrës “Qoqaj” në Gjilan, duke filluar nga ora 20:00, do të përkujtohet afaristit i njohur, Qerim Çoçajtanë viktimë nga aksidenti në Gjilan.

Kryetari i Komunës së Gjilanit përmes Facebook ka thënë se me iniciativë të rinisë gjilanase, para furrës “Qerimi” do të bëhet ndezja e qirinjve me rastin e humbjes tragjike nga jeta të afaristit të njohur, Qerim Çoçaj. Së bashku me stafin tim, ftoj qytetarët që në ora 20:00 të na bashkangjiten në nderim të jetes dhe vepres së tij!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...