Komuna e Gjilanit dhe MTI konfirmojnë bashkëpunimin për zonën ekonomike - Bota Sot
Komuna e Gjilanit dhe MTI konfirmojnë bashkëpunimin për zonën ekonomike

Gjilani

Komuna e Gjilanit dhe MTI konfirmojnë bashkëpunimin për zonën ekonomike

Më: 20 mars 2019 Në ora: 14:00
Komuna e Gjilanit dhe MTI

Nënkryetari i Komunës së Gjilanit Arbër Ismajli, me bashkëpunëtorët e tij, ka pritur sot në një takim pune këshilltarin politik të ministrit të Tregtisë dhe Industrisë Endrit Shala, Enver Hajrullahu, ku bashkërisht kanë konfirmuar angazhimin e plotë të dy institucioneve për themelimin dhe financimin e zonës ekonomike në Gjilan, njofton zyra për informim e Komunës së Gjilanit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...