Zjarr në Gjilan, digjet një veturë - Bota Sot
Zjarr në Gjilan, digjet një veturë

Gjilani

Zjarr në Gjilan, digjet një veturë

Nga: Bota sot Më: 24 mars 2019 Në ora: 15:35
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një veturë është djegur në Gjilan para pak çastesh.

Siç raporton “Bota sot”, ngjarja ka ndodhur në rrugën qarkore në qytetin e Gjilanit.

Zjarrfikësir dhe policia gjenden në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë rastin./BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...