Në Gjilan po qarkullojnë 500 euro të falsifikuara - Bota Sot
Në Gjilan po qarkullojnë 500 euro të falsifikuara

Gjilani

Në Gjilan po qarkullojnë 500 euro të falsifikuara

Më: 8 prill 2019 Në ora: 10:35
Ilustrim

Një vajzë nga Gjilani ka raportuar se ka pranuar 500 euro, të cilat dyshohen se janë të falsifikuara.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se ankuesja ka pranuar paratë nga një i dyshuar i panjohur.

“Ankuesja femër K-Shqiptare ka raportuar se nga një i dyshuar i panjohur ka pranuar një kartëmonedhë prej 500 euro që dyshohet të jetë e falsifikuar”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti ka ndodhur më 06.04.2019 dhe po vazhdon të hetohet nga policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...