Haziri: Mbajeni mend këtë emër - Bota Sot
Haziri: Mbajeni mend këtë emër

Gjilani

Haziri: Mbajeni mend këtë emër

Nga: A.M. Më: 25 prill 2019 Në ora: 16:16
Lutfi Haziri

Kryetari i Komunës së Gjilan, Lutfi Haziri ka pritur në takim Qëndresa Sadriu, e cila është zgjedhur kryetare e Kuvendit të Komunës Glattbrug të Zurich, njëherit deputete kantonale e Zurich.

Haziri ka shkruar në Facebook, se shpreson që në një të ardhme Qëndresa Sadriu të zgjidhet presidente e Zvicrës.

Postimi i plotë:

Mbajeni mend këtë emër. Gjilanasja jonë Qëndresa Sadriu është zgjedhur kryetare e Kuvendit të Komunës Glattbrug të Zurich, njëherit deputete kantonale e Zurich. E përgëzova dhe e urova që të vazhdoj tutje. Shpresoj që në një të ardhme të zgjidhet presidente e Zvicrës!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...