Në Gjilan u shpërndan pako të lodrave për fëmijë në pesë çerdhe publike - Bota Sot
Në Gjilan u shpërndan pako të lodrave për fëmijë në pesë çerdhe publike

Gjilani

Në Gjilan u shpërndan pako të lodrave për fëmijë në pesë çerdhe publike

Nga: A.SH Më: 3 qershor 2019 Në ora: 15:14
Lufti Haziri

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri përmes një postimi në Facebook, ka treguar se së bashku me Klubin e Rotarianëve “Gjilani”, kanë shpërndarë pako të lodrave për fëmije në pesë çerdhet publike.

Statusi i plotë:

Bashkë me Klubin e Rotarianëve “Gjilani” kemi shpërndar sot pako të lodrave për fëmije në pesë çerdhet publike. Një kënaqësi e jashtëzakonshme me qenë në mesin e fëmijëve, të cilët janë e ardhmja jonë. Faleminderit rotarianëve të Gjilanit të cilët tashmë janë të njohur për misionin dhe solidaritetin e tyre!

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...