Ambasadori Kosnett vizitë në Gjilan, Haziri: Miqësi e përjetshme me Amerikën - Bota Sot
Ambasadori Kosnett vizitë në Gjilan, Haziri: Miqësi e përjetshme me Amerikën

Gjilani

Ambasadori Kosnett vizitë në Gjilan, Haziri: Miqësi e përjetshme me Amerikën

Nga: A.SH Më: 20 qershor 2019 Në ora: 11:44
Philip Kosnett dhe Lutfi Haziri

Ambasadori amerikan Philip Kosnett ka vizituar sot komunën e Gjilanit ku është pritur në takim nga Kryetari i Gjilanit Lutfi Haziri.

“Miqësi e përjetshme me Amerikën. Faleminderit për vizitën ambasadorit të SHBA-ve, shkëlqesisë së tij, Philip Kosnett“, ka shkruar Haziri në Facebook.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...