Kosnett dhe Haziri përurojnë dhomën e kamerave në policinë e Gjilanit - Bota Sot
Kosnett dhe Haziri përurojnë dhomën e kamerave në policinë e Gjilanit

Gjilani

Kosnett dhe Haziri përurojnë dhomën e kamerave në policinë e Gjilanit

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 13:05
Pamje nga vizita

Ka filluar sot vizita e ambasadorit amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, i cili gjatë ditës po qëndron në Gjilan.

Fillimisht, kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, së bashku me ambasadorin Kosnett kanë vizituar Polcinë Regjionale, ku kanë përuruar projektin e dhomës operative të kamerave, ndërkaq më pas e ka zhvilluar një takim në zyrën e tij.

Ndërkohë, në ora 14:30, kryetari Haziri dhe ambasadori amerikan Kosnett, vizitojnë gjimnazin natyror “Xhavit Ahmeti”, ku më pas do të ketë prononcim për media.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...