Valentina Bunjaku-Rexhepi uron për zgjedhje kryetare e nëndegës në lagjen Arbëria, Deniza Limani - Bota Sot
Valentina Bunjaku-Rexhepi uron për zgjedhje kryetare e nëndegës në lagjen Arbëria, Deniza Limani

Gjilani

Valentina Bunjaku-Rexhepi uron për zgjedhje kryetare e nëndegës në lagjen Arbëria, Deniza Limani

Më: 2 korrik 2019 Në ora: 17:07
Deniza Limani

Valentina Bunjaku Rexhepi uron për zgjedhje të kryetares të nëndeges një zonje të re në lagjen “ Arbëria “, Deniza Limani në rrugëtimin e saj politik në familjen e madhe të sukseseve!

Forumi gruas LDK-së në Gjilan në Lagjen “ Arberia “ mbajti kuvendin zgjedhor dhe zgjodhi kryetare të nëndegës një zonje të re Deniza N Limani , dhe plotesoi strukturat e saj.

Denizës i urojme suksese në rrugetimin e saj politik në familjen e madhe te sukseseve të përbashketa.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...