76 vjeçari, votuesi i parë i Gjilanit

Gjilani

76 vjeçari, votuesi i parë i Gjilanit

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 08:05
Ilmi Ibrahimi

76 vjeçari Ilmi Ibrahimi është votuesi i parë në qendrën më të madhe të votimit 401 në Gjilan.

Në këtë qytet janë gjithsej 34 qendra të votimit dhe 129 vendvotime

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat