Tërmet në Gjilan - Bota Sot
Tërmet në Gjilan

Gjilani

Tërmet në Gjilan

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 22:54
Foto ilustrim

Raportohet se rreth orës 21:30, janë ndjer dridhje të tokës në qytetin e Gjilanit.

Sic raporton faqja zyrtare për termite EMSC, dridhje të tokës ka pasur në Kosovë, Serbi dhe në kufi me Maqedonin Veriore.

Ende nuk dihet se cfare magnitude ka qenë tërmeti.

Indeksonline do ju mbajë të infromuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat